Kožešina oděvní dlouhý vlas / imitace kožešiny - barva bílá

650,00 Kč
S DPH

Imitace kožešiny, také známá jako falešná kožešina, nebo syntetická kožešina, je materiál vytvořený z umělých, nebo syntetických vláken, aby napodoboval vzhled a pocit přírodní kožešiny. Tato alternativa k přírodní kožešině je často využívána jako etičtější a veganská možnost.

Kožešiny lze nakupovat již od 10cm, při objednávce 1m vložíte do poznámek délku, o kterou máte zájem a my Vám ji připravíme přesně ve vámi vybrané délce.

Kód materiálu: 4327 2372

Složení: 100% PES , VLAS:  60 % ModaAkryl 40% Akryl

Gramáž: 710 gr/m

Šíře : 150 cm

Počet metrů

 Minimální odběr 1 m

 

Spolehlivý internetový obchod

 

Doručení až k Vám bez starostí

 

Záruka: 24 měsíců

Imitace kožešiny, také známá jako falešná kožešina, nebo syntetická kožešina, je materiál vytvořený z umělých, nebo syntetických vláken, aby napodoboval vzhled a pocit přírodní kožešiny. Tato alternativa k přírodní kožešině je často využívána jako etičtější a veganská možnost. Zde jsou některé klíčové charakteristiky imitace kožešin:

Materiály : nejčastěji používanými materiály pro imitaci kožešiny jsou polyester, akryl a modaAkryl. Tyto materiály jsou syntetické a nezahrnují používání živočišných produktů.

Vzhled a textura : Imitace kožešiny je navržena tak, aby co nejvíce připomínala přírodní kožešinu. Může mít různé barvy a vzory podobné kožešině z různých druhů zvířat. Textura může být měkká, hladká a plnohodnotně napodobující vzhled kožešin.

Využití : Imitace kožešiny je běžně používána k výrobě různých oděvních položek, jako jsou kabáty, bundy, límce a různé doplňky.

Může být také využívána v interiérovém designu na výrobu dekoračních předmětů, nebo jako součást nábytku.

Údržba : Imitace kožešiny je obvykle snadná na údržbu. Mnoho variant lze prát v pračce, nebo čistit podle pokynů výrobce.

Je důležité zdůraznit, že imitace kožešin neobsahuje žádné živočišné složky a je šetrnější k životnímu prostředí než tradiční kožešina. V současné době se stává stále populárnější volbou pro spotřebitele, kteří chtějí sledovat etické normy při výběru oděvů.

Kód materiálu: 4327 2372

Složení: 100% PES , VLAS:  60 % ModaAkryl 40% Akryl

Gramáž: 710 gr/m

Šíře : 150 cm

4327 2372

Parametry

Materiál
PES polyester
Druh látky
Tkanina
Barva
2372 Bílá

Momentálně zde není žádná recenze zákazníka.

Vytvořit účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Resetovat heslo