novatex.jpeg

DOVÁŽÍME UNIKÁTNÍ LÁTKY OD ROKU 1991

Firma Novatex SK s.r.o. je velkoobchodní firma zabývající se dovozem a prodejem metrového textilu v České a Slovenské republice. Sídlo firmy s prodejním skladem se nachází v Otrokovicích, a dceřiná firma na Slovensku má sídlo v Trenčíně.

Společnost byla založena v roce 1991 a v současné době zaujímá jedno z předních míst na trhu látek metráže. Látky  pochází ze zemí Dálného východu - Taiwan, Korea, Indonésie, Thajsko, ale taky ze státu EU atd. 

Obecně je sortiment látek zaměřen na materiály vyrobené ze syntetických materiálů, ale i přírodních materiálů jako bavlna, viskóza a různé směsky materiálů, které jsou určeny zejména pro dámské oděvy, hlavně pro lehkou a středně těžkou konfekci. V sortimentu jsou zastoupeny i materiály pro pánské oděvy. Firma se zabývá tkaninami i pleteninami - jednobarevnými, pestře tkanými i potištěnými. Naše společnost nabízí taky speciální materiály na pracovní oblečení, speciální materiály s různou úpravou na sportovní oblečení a jiné nestandardní materiály.

Vybraní zákazníci, malé, střední a velké šicí dílny, jsou pravidelně navštěvováni marketingovým pracovníkem z centrály

Při těchto schůzkách jsou projednávány kompletní nabídky pro nadcházející sezonu, speciální cenové nabídky a možné formy spolupráce.

Zákazníci si můžou objednávat/nakupovat látky metráž i prostřednictvím internetu přes náš fungující e-shop na našich webových stránkách www.novatex.cz. Zboží bude pak zasláno přes bud na dobírku nebo prostřednictvím zásilkové služby PPL přímo do vašich rukou. Před samotným rozhodnutím o nákupu Vám rádi zdarma zašleme vzorník požadované látky, aby jste si byli 100% jistí co nabízíme.

Vytvořit účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Resetovat heslo