Bavlněný žerzej

Napsal / a: Michaela Kudělková Kategorie: Látky Datum: Komentáře: 0 Zobrazení: 328

Bavlněný žerzej je univerzální textilní materiál, který nachází uplatnění v různých odvětvích oděvního průmyslu. Zde jsou některé běžné aplikace bavlněného žerzeje:

Bavlněný žerzej je univerzální textilní materiál, který nachází uplatnění v různých odvětvích oděvního průmyslu. Zde jsou některé běžné aplikace bavlněného žerzeje:

1.     Trička a legíny: Bavlněný žerzej je často používán pro výrobu triček. Jeho měkkost, pružnost a schopnost udržovat tvar z něj činí ideální materiál pro pohodlné a stylové trička, legíny.

2.     Dětské oblečení: Díky měkkosti a příjemnému doteku se bavlněný žerzej často používá při výrobě dětského oblečení, jako jsou body, overaly, trička, šaty, legíny, kraťasy a další.

3.     Šaty: Lehký a pohodlný bavlněný žerzej je vhodný pro výrobu šatů. Může být použito pro šaty na každodenní nošení do práce, na procházky ale i na slavnostnější příležitosti.

4.     Tílka a kraťasy: Vzhledem k jeho měkkosti a schopnosti udržovat tvar je bavlněný žerzej často používán pro výrobu tílek, kraťasů a jiného spodního prádla.

5.     Sportovní oblečení: Díky své pružnosti a schopnosti odvádět vlhkost je bavlněný žerzej vhodný pro sportovní oblečení, jako jsou trička a legíny.

6.     Domácí oděvy: Bavlněný žerzej může být používán pro výrobu pohodlných domácích oděvů, jako jsou tepláky, mikiny, pyžama a další.

7.     Povlečení a ložní prádlo: Některé varianty bavlněného žerzeje jsou také používány při výrobě povlečení a ložního prádla kvůli své měkkosti a příjemnému doteku.

8.     Ostatní oděvní doplňky: Bavlněný žerzej může být používán pro různé oděvní doplňky, jako jsou nákrčníky, čepice nebo čelenky.

Vzhledem k jeho různorodým vlastnostem je bavlněný žerzej oblíbeným materiálem pro každodenní a volnočasové oblečení, a to jak pro dospělé, tak i pro děti. Všechny naše bavlněné žerzeje/ úplety mají cerifikát Oeko-tex.

 

Komentářů

Zatím žádné komentáře.

Zanechte svůj komentář

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Vytvořit účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Resetovat heslo