RedCrox - nákup zadarmo

RedCrox je unikátní projekt, který vám umožňuje stát se součástí největší komunity budoucna na Internetu. RedCrox vám umožní najít si nové přátele, potkávat se se zajímavými lidmi, objevovat nová místa... RedCrox představuje nový vesmír, kde můžete být tím, kým opravdu chcete...

Logo RedCrox

RedCrox vám nabízí příležitost mít vše, co nakupujete každý den zcela ZDARMA! Stačí málo!
 1. Zaregistrujte se a staňte se členem RedCroxu!
 2. Nakupte v Novatexu zboží v libovolné hodnotě.
 3. Zaregistrujte tento nákup v RedCroxu.
 4. Uhádněte vítěze jakéhokoliv profesionálního turnaje, který nabízí RedCrox k tipování každý týden.
A máte váš nákup úplně ZADARMO! RedCrox Vám vrátí 100% hodnoty Vašeho nákupu!

Staňte se členem RedCroxu a zúčastněte se našich skvělých soutěží, které jsou průhledné jako křišťál! Získejte vše, o čem jste kdy snili a to zcela ZDARMA.

Jak se stát členem RedCroxu?

 1. Navštivte stránky www.redcrox.com.
 2. V sekci "Nový člen" vyplňte váš e-mail, vaše celé jméno, zvolte stát, akceptujte obchodní podmínky a potvrďte vše tlačítkem registrovat.
 3. Na váš e-mail vám přijdou přihlašovací údaje. Můžete se tak kdykoliv přihlásit do RedCrox.

Jak zaregistrovat Váš nákup u RedCrox?

 1. Navštivte stránky www.redcrox.com. Po přihlášení, na své osobní stránce, klikněte na „Přidat nový nákup".
 2. Vyplňte požadované informace pro každý nákup: Jméno obchodu, ve kterém jste nakoupili, datum nákupu, tzn. datum, kdy jste dostali oficiální doklad o zaplacení, fakturu nebo účtenku k vašemu nákupu, celkovou cenu vašeho nákupu, stejnou jako na dokladu o zaplacení, faktuře nebo účtence.
 3. Vyberte stejnou měnu, jako je na dokladu o zaplacení, faktuře nebo účtence.
 4. Vložte prosím naskenovanou kopii vašeho oficiálního dokladu o zaplacení, faktury nebo účtenky. V případě, že členský obchod RedCrox Shopping Parku má elektronické spojení s naší webovou aplikací, váš nákup bude automaticky zaregistrován.

Vezměte prosím na vědomí, že můžete registrovat vaše nákupy POUZE po zaplacení. Jakmile naše kancelář obdrží váš doklad o zaplacení, fakturu nebo účtenku, náš RedCrox administrátor zkontroluje váš nákup a autorizuje ho na vaší osobní stránce. Stav vašeho nákupu si budete moci prohlédnout v „Mých Nákupech" na vaší osobní stránce. Ve chvíli, kdy máte nákup autorizován, můžete ho použít ke vstupu do každotýdenní soutěže „Odhadni vítěze - máš nákup zdarma". V případě, že nemůžeme potvrdit váš nákup v členském obchodě RedCrox Shopping Parku, kontaktujeme vás s dalšími vyžadovanými informacemi. Prosím neváhejte a kontaktujte nás s jakýmikoliv otázkami, jaké máte. Náš team vám velmi rád pomůže.